Nyjet-Arkivit për » Gabo «

Dordoleci – esse Gabriel Garcia Marques

Dy fjalë rreth këtij përkthimi te Gabriel Garcia Marquez nga Jozef Radi Në vitin 2000, Gabriel Garcia Marques, u ballafaque me nji tumor… dhe për gati pesë vite ai luftoi i paepun Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook