Nyjet-Arkivit për » Erotikë «

Erotikë… poezi nga Tasos Livadhidis…

Erotikë… poezi nga Tasos Livadhidis Po e dashura ime. Shumë kohë më parë se të takoja unë të kam pritur.. gjithnjë të kam pritur… edhe atherë kur isha fëmijë dhe nëna ime më shihte Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook