Nyjet-Arkivit për » Enzo Bearzot «

Addio Grande Campione…! – nga Adriatik Riza Dosti

Addio Grande Campione…! nga Adriatik Riza Dosti Vetëm dy javë pas ikjes së Gjeniut Maradona, bota e futbollit derdh sërish lot dhe serish është në zi… Një tjetër kampion i madh i saj, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook