Nyjet-Arkivit për » Engjëll Gishti «

“Cezari në Shqipëri” – libër i historianit Engjëll Gishti

“Cezari në Shqipëri”, – libër i historianit Engjëll Gishti Të dashur miq, Doli nga shtypi libri: “Cezari në Shqipëri”! Siç kuptohet edhe nga titulli, tema e këtij studimi është jeta dhe aktiviteti Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook