Nyjet-Arkivit për » Endrit Shabani «

Pse sot kam vendosur të mos hesht më… – nga Endrit Shabani

Pse sot kam vendosur të mos hesht më… nga Endrit Shabani Çdo qelizë në trupin tonë ka një mandat të paracaktuar dhe jeton deri kur i vjen momenti për tu larguar. Mirëpo, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook