Nyjet-Arkivit për » Édith Piaf «

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje…

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje… “Jo, për asgjë prej gjeje, jo, s’më vjen keq për asgjë, as për të mirat dhe as për të këqiat e pësuara, për mua Lexo Me Teper.

Erza Muçolli – “Franca ka një talent të pabesueshëm 2015”

Erza Muçolli – “Franca ka një talent të pabesueshëm 2015” Përmbledhje shkrimesh nga shtypi per Fenomenin Erza 8 vjeçarja me prejardhje nga Drenica, mahnit francezët. Erza Muçolli, përveç që ka aftësi të mëdha Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook