Nyjet-Arkivit për » Diktatura Hitleriane «

Si i trajtojnë gjermanët ata që lavdërojnë Hitlerin – nga Aleksander Meksi

Si i trajtojnë gjermanët ata që lavdërojnë Hitlerin nga Aleksander Meksi “Gjermania jep leksione si duhet të sillemi me diktatorët” Edhe pse kishte një karrierë të gjatë dhe të suksesshme pune në Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook