Nyjet-Arkivit për » Ç’mu vërtit në mendje koha «

Ç’mu vërtit në mendje koha… nga Edlira Zeneli

Ç’mu vërtit në mendje koha… nga Edlira Zeneli M’u vërtitën sonte syve mijra kujtime. Dhe shkak m’u bë një këngë labe: “…Të këndon lumi moj xhane/ dale himarjote dale, bashkë i kemi këngë dhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook