Nyjet-Arkivit për » Bora e Venës së Bardhë «

Bora e Venës së Bardhë etyd nga Jozef Radi

Bora e Venës së Bardhë etyd nga Jozef Radi Sapo kisha drekue dhe me gotë plot të venës n’dorë, iu ktheva dritares s’madhe që shtrihej në krejt faqatën e murit prej drrase,  nga Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook