Nyjet-Arkivit për » Banana Yoshimoto «

Banana Yoshimoto – Reflektim

“…I mbyll sytë, dhe i hedh nji sy krejt botës sime. Mandej i kushtoj nji lutje krejt atyne njerzve, që në nji çast të caktuem jete janë largue prej meje, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook