Nyjet-Arkivit për » Babai Teqesë së Frashërit «

Testamenti i Mid’hat Frashërit

Mid’hat bej Frashëri (1880-1949) nga Klodi Stralla Këtë 3 tetor, mbushen plot 65 vjet nga vdekja e njërit prej figurave më madhore të kombit tonë, djalit të Abdylit dhe nipit të Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook