Nyjet-Arkivit për » Asgjë prej gjëje «

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje…

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje… “Jo, për asgjë prej gjeje, jo, s’më vjen keq për asgjë, as për të mirat dhe as për të këqiat e pësuara, për mua Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook