Nyjet-Arkivit për » Arnold Schwarzenegger «

Ish guvernatori dhe gjumi nën hije të statujës së vet – nga Ilir Çumani

Ish guvernatori dhe gjumi nën hije të statujës së vet nga Ilir Çumani Aktori i famshëm Arnold Schwarzenegger postoi një foto të tijën duke fjetur poshtë statujës së tij të famshme Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook