Nyjet-Arkivit për » Antoni Athanas «

E përqafova “Dielli-n”! – nga Shpend Sollaku – Noè

E përqafova “Dielli-n”! nga Shpend Sollaku – Noè në 110 Vjetorin e Gazetës më jetëgjatë Shqiptare Nëse ka ndonjë gazetë që i ngjan më shumë emrit të saj, ajo është “Dielli”! Në përfytyrimet tona Lexo Me Teper.

Erica Camaj: …Jam shkodrane dhe dukagjinase e vërtetë!

Erica Camaj: “…Jam shkodrane dhe dukagjinase e vërtetë…!” Thuhet se gjallërimi i kombeve ka nisë me frymën e poetëve! Në magjen e Alpeve tona madhështore 84 vjet më parë me frymën Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook