Nyjet-Arkivit për » Andreas Lammel «

Deputetët e Bundestagut gjerman vizitojnë Spaçin

“Veni… Vidi… Vici…” – Julius Caeser Si gjithnji, edhe kësaj here u shfaqën sërish Gjermanët (5 deputetë të Bundestagut Gjerman) vijnë dhe i ofrojnë shtetit shqiptar, idenë dhe ndihmën pse duhet Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook