Nyjet-Arkivit për » Amazon «

Fitues i Çmimit Kadare 2016 – Shkëlqim Çela

Fitues i Çmimit Kadare 2016 – Shkëlqim Çela Brezi im ëndërronte të shkruante si Kadareja Për Shkëlqim Çelën, vlerësimi me çmimin “Kadare” është më shumë se një vlerësim, për vetë faktin që i Lexo Me Teper.

Një sfidant i ri komunikimi: “facebook”-u Klodi Stralla (D.M)

Një sfidant i ri komunikimi – “Facebook”-u nga Klodi Stralla (D. M) Esse rreth një risie teknologjike. Njeriu është qenie që komunikon me të ngjashmit e vet; ka komunikuar me tinguj dhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook