Nyjet-Arkivit për » Álvaro de Campos «

Fernando Pessoa: “Poet do me thanë me u shti…”

Drojë e përjetshme prej Pessoas… nga Jozef Radi Fernando Pessoa, asht ndër figurat ma komplekse të letërsisë portugeze dhe asaj botnore… Artist i madh fragmentar, për të cilin asht pak e vështirë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook