Nyjet-Arkivit për » Allen Delon «

Pesë poezi… të Pier Kolond dhe nji shenim prej Jozef Radit

Pesë poezi… të Pier Kolond dhe nji shenimi vogel Pier Kolond, asht emni artistik i Pjerin Ndrekës, i cili shpesh më ka fut “detyrimin” me e lexue “pa kushte” poezinë e Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook