Nyjet-Arkivit për » Albana Temali «

Ngjashmëri mes Legjendës së Rozafës e Figurës së Krishtit…?

A ka ngjashmëri mes Legjendës së Rozafës dhe Figurës së Krishtit…? Nga Muri i Fb të Klodian Kojashi jetoj në nji qytet në veri të Italisë e nga dritarja e dhomës ku punoj shihet Lexo Me Teper.

“Fletorja e Vjeshtës”, Jozef Radi – Albana Temali (2011)

“Fletorja e Vjeshtës”, poezi, Jozef Radi – Albana Temali Libra të autorëve shqiptare në shqip – 1105 lexime (albacenter.com) “Fletorja e Vjeshtës”, poezi, Jozef Radi. Shtëpia botuese “Pakti”, Tirana, Albania, 2011. fq.134. “Fletorja Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook