Nyjet-Arkivit për » Alba Kepi «

Sanremo 2023 – T’i themi pak të vërteta na pëlqejnë o jo! – nga Alba Kepi

Sanremo 2023 – T’i themi pak të vërteta na pëlqejnë o jo! nga Alba Kepi Këngët dhe pesë artistët finalistë i cili tani do të votohet nga juria e sondazhit, nga televotimi dhe Lexo Me Teper.

Një skandal i rradhës i qeverisë – nga Alba Kepi

Një skandal i rradhës i qeverisë nga Alba Kepi Rreth 500 mijë euro para të thata të ofron puna “e ndershme” si Drejtoreshë kabineti në Ministri, e këshilltare e Kryeministrisë. Para të ruajtura Lexo Me Teper.

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj… – Opinione dhe rrëfime mbi Kastriot Myftarajan

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj… Opinione dhe rrëfime mbi Kastriot Myftarajan Informacion paraprak Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku Lexo Me Teper.

Vila e turpit ose si po projektohet ruajtja e historisë komuniste – nga Alba Kepi

Vila e turpit ose si po projektohet ruajtja e historisë komuniste nga Alba Kepi Pasivë, pa shpirt e emocion, lexojmë këtë vendim fat, ku të huajt janë veç lajmësit e një Lexo Me Teper.

Udhë të mbarë Fjalës së Lirë… nga Adriatik Riza Dosti Themelohet Unioni i Gazetarëve Shqiptarë Profesionistë të Diasporës… [UGSHPD]…

Udhë të mbarë Fjalës së Lirë… nga Adriatik Riza Dosti Themelohet Unioni i Gazetarëve Shqiptarë Profesionistë të Diasporës [UGSHPD] Me 6 qershor 2021, përmes një takimi në ZOOM të 12 antarët e këtij Lexo Me Teper.

“Isha e lumtur për diferencën time…” – nga Alba Kepi

“Isha e lumtur për diferencën time…” nga Alba Kepi Mes meje dhe të gjithë anëtarëve të familjes time nuk ekzistonte një gënjeshtër e zbukuruar.  Historia jonë qe historia e qytetit tim.  E njihnin të gjithë e askush nuk Lexo Me Teper.

Sulejman Lleshi – Tironsi i Kosovës – nga Alba Kepi

Sulejman Lleshi – Tironsi i Kosovës nga Alba Kepi   Më 14 gusht të këtij viti, drejtori i dikurshëm i gjimnazit të Gjakovës, antikomunisti Sulejman Lleshi do të kishte mbushur plot një Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook