Nyjet-Arkivit për » Aida Tuci «

Amik Kasoruho iku, pas tij mbeti heshtja… nga Aida Tuci

Amik Kasoruho iku, pas tij mbeti heshtja nga Aida Tuci Nuk dihet çfarë mund ta ketë tronditur përkthyesin dhe shkrimtarin të premten e 28 marsit kur është ulur dhe ka shkruar Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook