Nyjet-Arkivit për » Aida Campbell «

ALICE MUNRO – Nobeli i Letërsisë 2013

Alice Munro – Nobeli i Letërsisë 2013 Përgatiti Aida Campbell “Një histori nuk është si një rrugë për t’u ndjekur… është më shumë si një shtëpi. Ju hyni brenda dhe qëndroni atje për një Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook