Nyjet-Arkivit për » Adnani Ypi «

Ganimete! nga Edison Ypi

Ganimete nga Edison Ypi Maksi tha se nuk e dinte ku ishte ajo barraka e pisët ku pa u gdhirë e nesërmja e ditës së parë të internimit Ti dhe nëna jote Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook