Nyjet-Arkivit për » Abdulla Berberi «

Biblioteka e heshtur e Kasem Trebeshinës… Jozef Radi

Biblioteka e heshtur e Kasem Trebeshinës… nga Jozef Radi Për Kasem Trebeshinën, kisha dëgjuar të flitesh qysh herët… Xhaxhoja (Spiro Gjoka) n’ato orë pafund mbasditesh dhe mbrëmjesh që kalonim bashkë në Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook