Nyjet-Arkivit për » Abat Preng Doçi «

Dëshmia e Pader Gjergj Fishtës në Kongresin e Manastirit

Dëshmia e Pader Gjergj Fishtës në Kongresin e Manastirit “Ishim nga të gjitha skajet e Shqipnisë dhe të kolonive shqiptare ndër dhena të hueja. U treguem me të vërtet shqiptarë, sepse Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook