Arkivë për » Maj 13th, 2023 «

Një çerekshekulli më parë Katedralja e famshme e Shën Patrikut, në New York, u vesh kuqezi si homazh për Nënë Terezën – nga Ruben Avxhiu

Një çerekshekulli më parë Katedralja e famshme e Shën Patrikut, në New York, u vesh kuqezi si homazh për Nënë Terezën nga Ruben Avxhiu Më shumë se katër mijë shqiptarë, të të Lexo Me Teper.

Nata e finales se madhe në Eurovision Song 2023

Sonte – Nata e finales se madhe në Eurovision Song 2023 Albina dhe Familja Kelmendi çojnë Shqipërinë ne Finale Me shumë entuziazëm dhe gëzim Albina dhe Familja Kelmendi çojnë Shqipërinë në finalen Lexo Me Teper.

“A ka mbetë ndonji shqiptar gjallë, që të mbrojë nderin e shqiptarit!?” – nga Frank Shkreli – Revolta antikomuniste në gulagun shqiptar të Spaçit – 50-vjetë më parë

“A ka mbetë ndonji shqiptar gjallë, që të mbrojë nderin e shqiptarit!?” nga Frank Shkreli Revolta antikomuniste në gulagun shqiptar të Spaçit – 50-vjetë më parë “A ka mbetë ndonji shqiptar gjallë, që Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook