Arkivë për » Shkurt 1st, 2023 «

Ismail Kadare, Pasdite – nga Ben Blushi dhe nje reagim nga Çerçiz Loloçi

Ismail Kadare, Pasdite nga Ben Blushi Duke i uruar Ismail Kadaresë ditëlindjen, po botoj bisedën që kam bërë me të si pjesë e librit tim “41 Sekrete”. Alda Bardhyli, Ismail Kadare dhe unë Lexo Me Teper.

Psikologët: Fëmijët me intelegjencë të lartë zotërojnë këto karakteristika…

Psikologët: Fëmijët me intelegjencë të lartë zotërojnë këto karakteristika Shumica e prindërve kanë dëshirë të mendojnë se fëmija i tyre është inteligjent Por, çfarë thonë psikologët për fëmijët tuaj të talentuar? Hulumtimet Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook