Arkivë për » Gusht 4th, 2022 «

Një Letër (nga Eda Zhiti) dhe një klithmë (nga Ervina Toptani) – për një tragjedi ku ka dorë Shteti!

Një Letër… dhe një klithmë – për një tragjedi ku ka dorë Shteti! Mos i lini vetëm! letër nga Eda Zhiti - Këto pak rreshta u nisen si përgjigje një gazetareje që e Lexo Me Teper.

Romancë në pranverë… – nga Rebeka Jegeni

Romancë në pranverë… nga Rebeka Jegeni Maj 2022… Koncerti me repertor të muzikës klasike për piano dhe orkester, nga kompozitorë shqiptarë dhe të huaj, mbaroi me duartrokitje të pambarimta, dhe si zakonisht u Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook