Arkivë për » Prill 14th, 2021 «

Flutura dhe Flutura e fjalës… reflektim nga Nashi Brooker

Flutura dhe Flutura e fjalës… reflektim nga Nashi Brooker “Ne duhet ta shpëtojmë Shqipërinë nga baronët e drogës, nga baronët e dhunës, nga baronët e kullave, nga baronët e gazit lotsjellës, nga Lexo Me Teper.

19 ditë në pritje të pushkatimit: U dënova me pushkatim, gruaja u çmend nga torturat – Vaskë Orgocka rrëfen!

19 ditë në pritje të pushkatimit: U dënova me pushkatim, gruaja u çmend nga torturat Vaskë Orgocka – Vëllai i regjisorit, Dhimitër Orgocka rrëfen: Nuk di t’i tregoj as sot e kësaj dite ato 19 ditë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook