Arkivë për » Shtator 27th, 2020 «

Nasho Jorgaqi: spiuni i Sigurimit të Shtetit me pseudonimin “Dragoi” – nga Agron Tufa

Nasho Jorgaqi: spiuni i Sigurimit të Shtetit me pseudonimin “Dragoi” nga Agron Tufa Autori i (mender me thanë) romanit propagandistik “Mërgata e qyqeve” në 2 vëllime, Nasho Jorgaqi, libër të cilin e Lexo Me Teper.

Një klithmë trishtimi që bren dhe gurin… – nga Lefter Ballabani

Një klithmë trishtimi që bren dhe gurin…* nga Lefter Ballabani Buzëqeshja ime këtu në këtë foto është fallso, se zemra po më del nga kraharori. Po ikën dhe ky, i dyti. Dhimbje Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook