Arkivë për » Mars 18th, 2019 «

6 vite punë e përkushtim – dhe pak informacion mbi www.radiandradi.com

6 vite punë e përkushtim – dhe pak informacion mbi www.radiandradi.com Me 14 mars 2013, plot 6 vite ma parë, mori udhëtimin projekti modest i nji faqe letrare online të cilën Lexo Me Teper.

“Nuk do kenë më asnjë shans”! – Marin Mema zgjidhet përfaqësues i studentëve, dhe trondit politikën

“Nuk do kenë më asnjë shans!” Marin Mema: përfaqësues i studentëve - tronditet politika Do reagoj siç nuk ka ndodhur më parë! Gazetari i njohur, Marin Mema, është zgjedhur me një numër të madh votash nga Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook