Arkivë për » Mars 18th, 2018 «

Mali i Tomorit – midis Legjendës dhe së Vërtetës – nga Ndoc Selimi

Mali i Tomorit – midis Legjendës dhe së Vërtetës. nga Ndoc Selimi Kujtesa popullore me shekuj ka trashëguar e ruajtur në zemrën e saj nje respekt deri në shenjtërim për Malin e Lexo Me Teper.

Në Kampin e Tepelenës asht ba ç’a s’asht ba kurr n’ftyr t’toks nga Luljeta Progni

Në Kampin e Tepelenës asht ba ç’a s’asht ba kurr n’ftyr t’toks nga Luljeta Progni  Atë ditë shkova të takoja nënën si çdo fundjavë. Ka kohë që është në shtrat e s’mund Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook