Arkivë për » Korrik 12th, 2014 «

Origjina shqiptare e presidentit grek Karolos Papulias Arben Llalla

Origjina e presidentit grek Karolos Papulias nga Arben Llalla – Historian Siç kemi shkruar në shkrimet e mëparshme shumë kryetarë që kanë udhëhequr Greqinë kanë qenë shqiptar ose kanë pasur origjinë Lexo Me Teper.

Antropologu Osmanagiç: “Historia e Njerzimit” e gjitha një gënjeshtër! Ja dhe provat!

Antropologu Semir Osmanagiç: “Historia e Njerzimit”  e gjitha një gënjeshtër! Ja dhe provat! “Historia e njerëzimit në këtë planet mbetet gënjeshtra më e madhe që është rrëfyer dhe shkruar ndonjëherë. Mezi Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook